Whoaaaa! Check us out! (Bios coming soon.)
David Bertoldi '15
Jean Dao '12
Bryan Diehl '14
Dan Deutsch '13
Matt Grossman '14
Peter Herceg '14
Alix Joslyn '12
Adam Kerchman '12
Marina Khananayev '15
Chi Le '15
Matt McCall '14
Fin Miller '14
Eiji Miura '12
Emma O'Melia '15
David Prentice '13
Ann Salerno '13 (abroad Fall 2011)
Tanya Savitt '13
Nika Sremac '13
Ariela Sturgis '13
Josh Trumm '13
Graduation Year | Name |
1989 |
"Taffy" (Lefkon) Breit Beth Dinkin Joe Federman |
1990 | Blake Underhill |
1991 |
Brian Bridges Larry L. Jacobson Ivonne Mercado David Rachleff Mary Robbins Becky Roberts Staven Singer Dave Telio Mark Wilson Jillian (Peterson) Zupancic |
1992 |
Chris Coutu Harry Davis Alison Draper Jennifer Macchiavello Susan (Gamache) Rodio Jennifer (Nelson) Saha Edith (Haight) Steward Matt Zimmerman |
1993 |
Kyle Brunel Ariel Hyatt Jonathan Woodward |
1994 |
Simon Demibitzer Susan (Gemmel) Howe |
1995 | Chris Barbar Theresa Brennan Jamie Doyle Sean Spingler Anna-Lisa (Freedman) Walters |
1996 |
Tom Adams Lakshmi (Sarma) Ramani Scott Slarksey Bill Towber |
1997 |
Daniel Bilodeau Sharon (Winterbottom) Gregory Anastasia Karloutsos Kevin Murphy Mark Shediac |
1998 |
Thaddeus Bell Cleo Caddle Scott Campbell Ryad Mouline Tom Roy |
1999 |
Irene Antonellis Amy Fins Steve Murray Mark Stevens Tricia Yang |
2000 |
Eric Forsberg Kevin Galipeau Ed Mulcahy AmyLea (Hill) Murphy Brenna Nielsen Andrew Vickstrom Amy Weintraub Sarah Weintraub |
2001 |
Mike Ciccolella Gina Graham Steve Mossberg Dan Roe Miho Saito Erin Scanlon David West |
2002 |
C.J. Fischer Helena Gaffin Ellen Malone Jen Shoby |
2003 |
Kshama Chandrasekher Matt Feinstein Dilia Isales Marisa Miller Rob Spensley |
2004 |
Gerard Barsoum Scott Cobban (MA '05) Elena Morgenlender Geo Poor Dan Ray Tyler Stewart |
2005 |
Angelica Anguilli Greg de Gunzburg Jess Hollis Ashley Horne Brian Houseman Eamonn McDonough |
2006 |
Rachel Carey (MA '07) Chris Franklin Eric Miller (MA '07) Jyllian Paul Steph Sperber (MA '07) Gregory Tomao (MA '07) |
2007 |
Garrett Abrahamson Dan Adams Jaime Haber (MA '09) Adam Liebowitz Katherine Valorie |
2008 |
Jason Bark Josh Berkowitz-Geller Sarah Estes-Smith (MA '09) Kat Flynn Katie O'Leary |
2009 | Kate Lerner Vesela Morova Katie O'Connell James Wilson Shawn Woodbury |
2010 | Lauren Cullati Rachel Laitman Megan Mateer AJ Renna |